Проти витрат на дружину Макрона зібрали майже 200 тисяч підписів

Близько 200 тисяч чоловік підписали онлайн-петицію проти присвоєння дружині президента Франції Емманюнля Макрона офіційного статусу першої леді країни і, як наслідок, виділення на її утримання коштів держбюджету. Про це повідомляє Agence France-Presse.

У петиції, розміщеній на сайті Change.org два тижні тому, міститься вимога не виділяти бюджетні кошти на посаду першої леді Франції, яку Макрон пообіцяв створити для своєї дружини Бріжит в ході передвиборної кампанії.

"У Бріжит Макрон в даний час є два або три помічники, а також два секретаря і два агента безпеки. Цього достатньо", - йдеться в зверненні.

Автор петиції, художник і громадський діяч Тьєррі Поль Валетт також зазначає, що дане питання може бути вирішене шляхом референдуму, але не з волі "однієї людини", тобто президента.

Станом на 12:52 7 серпня петиція зібрала понад 197 тисяч підписів з 200 тисяч необхідних. Вона адресована самому Макрону, а також прем'єр-міністру Франції Едуару Філіппу.

14 липня 2017 року повідомлялося, що президент США Дональд Трамп на неформальній зустрічі з Макроном, під час якої лідерів держав супроводжували їх дружини, озвучив по відношенню до дружини французького президента неоднозначний коментар.

liga.net

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика