Популярність Меркель дещо скоротилася перед виборами - FT

Ангела Меркель повернулася до напруженої політичної боротьби після трьох тижнів відпустки і одразу зіштовхнулася з падінням популярності на 10%.

Про це пише Financial Times, нагадуючи, що до парламентських виборів у Німеччині лишилося шість тижнів.

Рейтинг підтримки чинного федерального канцлера тепер складає 59%, згідно з останнім опитуванням, результати якого наводить телеканал ARD. Хоча в липні Меркель підтримували 69% німецьких виборців. Скорочення популярності частково пояснюється критикою її розслабленого підходу до виборчої кампанії. Крім того, воно може бути пов'язаним з масштабними протестами під час G20 у Гамбургу, атаками ісламських радикалів у місті, а також із загостренням дизельного скандалу, який навис над німецьким автопромом.

Втім, Меркель все ще серед найбільш популярних західних лідерів. Вона суттєво випереджає свого конкурента у боротьбі за крісло канцлера ФРН - лідера соціал-демократів Мартіна Шульца, якого підтримкують 33% виборців, що на 4% менше, ніж минулого місяця.

Партія ХДС, яку очолює Меркель, теж зберігає за собою лідерство. За неї готові проголосувати 39% виборців, у той час, як за "Соціал-Демократичну партію" - 24%. Коливання особистого рейтингу Меркель, на думку Financial Times, вказує на те, що навіть у Німеччині політична атмосфера не така спокійна, як хотілося б ХДС, особливо після потрясінь у світі, таких як Brexit і перемога Дональда Трампа у США.

Раніше повідомлялося, що партія Меркель значно відірвалася в рейтингах від Соціалістів. Перевага ХДС над СДП становить 12%. "Вільні демократи" і "Ліві" мають по 8% рейтингу, тоді як "Альтернатива для Німеччини" і "Зелені" отримали по 7% підтримки.

Дзеркало тижня

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика