Якщо у Венеційської комісії будуть зауваження до освітнього закону, їх врахують - Климпуш-Цинцадзе

Якщо у Венеційської комісії будуть зауваження до українського закону про освіту, вони будуть враховані. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Якщо Венеціанська комісія дасть позитивні відгуки щодо українського законодавства, думаю, це нам дасть серйозні аргументи на користь нашого закону. Скажімо, якщо будуть якісь зауваження, то ми неодноразово заявляли, що ми готові будемо врахувати максимально всі ті правки, якщо, наприклад, вони будуть запропоновані. Але я підозрюю, що далеко не вся "пара" буде випущена навіть тоді, коли ми у грудні отримаємо висновок Венеціанської комісії. Переконана, що далі будуть спроби роздмухувати цю історію з того чи іншого боку", - заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

"І ми бачимо вже ті заяви, які прозвучали з боку угорських очільників стосовно намагання перегляду Угоди про асоціацію. Тобто я не можу сказати, що тут є таки легкий шлях до такого перегляду ініційованого однією країною, і весь Європейський Союз має погодитись, що є якийсь спір з Україною", – додала вона

Нагадаємо, термінові дебати щодо українського закону про освіту заплановані 12 жовтня на засіданні осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як повідомляв УНН,, 5 вересня народні депутати України прийняли в другому читанні і в цілому проект закону "Про освіту".

Так, 25 вересня Президент України Петро Порошенко підписав закон про освіту.

Як повідомлялось раніше, міністри закордонних справ Болгарії, Угорщини, Греції та Румунії підписали лист главі МЗС України через новий закон про освіту.

УНН

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика