12 жінок-кандидаток претендують на посади голів ОТГ на виборах 29 жовтня

Всього зареєстровано кандидатів на посаду сільського, селищного голови об’єднаної територіальної громади: 42 осіб, з них – 31 чоловіків та 12 жінок.

Чотири ОТГ не мають кандидатами представниць «слабкої статі» – це Бехтерська, Іванівська, Любимівська та Ювілейна ОТГ. Виборчі комісії зазначених ОТГ не зареєстрували жодної жінки, кандидатом на посаду голови громади.

В той же час всього один кандидат (чоловік) балотується на посаду голови Бехтерської ОТГ, три кандидати будуть змагатися за перемогу на виборах голови Іванівської ОТГ, 4 кандидати – Любимівської ОТГ та два кандидати Ювілейної ОТГ.

Взагалі ситуація наступна: Білозерська ОТГ 7 кандидатів, серед них 3 жінки. У перегонах приймає участь Томинобалківський сільський голова – Антоніна Чередник. Станіславська ОТГ – 5 кандидатів, 1 жінка. Борозенська ОТГ – 3 кандидати, 1 жінка – Борозенський сільський голова Галина Кузьміна. Високопільська ОТГ – 9 кандидатів, 2 жінки. Чулаківська ОТГ – 5 кандидатів, 3 жінки, серед них і діюча сільський голова Світлана Корольова. Костянтинівська ОТГ – 4 кандидати, 2 жінки, серед них діюча Костянтинівський голова Тетяна Бельдюгіна.

НОВАМЕДІА

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика