Новини
Жваве обговорення теми «Гендерна партійна політика: від дискусії до плану дій» відбулось в рамках політичного клубу, засідання якого відбулось 17 серпня вчетверте в Херсоні.
21.08.2017
Заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд відмовилися співпрацювати з телеканалом ZIK поки його власник Петро Димінський не отримає підозру у скоєнні смертельної аварії.
21.08.2017
Ймовірно, призначення нового уповноважена ВР з прав людини затягують, тому що цю посаду хочуть зробити політичною. Саме «Народний фронт» наполягає, щоб це місце зайняла представниця політсили Людмила Денісова. Адже тоді партія Яценюка отримає більше посад. Про це в ефірі програми HARD з Влащенко уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.
21.08.2017
Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповіла Валерія Лутковська, уповноважена Верховної Ради з прав людини, коментуючи переговори щодо звільнення полонених в Росії українців.
21.08.2017
Під час Майдану я декілька разів бачилась із Генпрокурором Пшонкою, а також міністром внутрішніх справ Захарченком. Говорили про неприпустимість побиття тих, хто вийшов на мирний протест. Я розповідала про чітку міжнародну практику, яка визначає права тих, хто вийшов на протест і обов’язки тих, хто має цей протест захищати. Була досить складна розмова із Захарченком.
21.08.2017
Канцлер Німеччини Анґела Меркель у неділю, 20 серпня, закликала німецьких автовиробників відродити довіру до автомобілів із дизельними двигунами.
21.08.2017
21-23 серпня 2017 року в Одесі зберуться представниці 12 областей із усіх 4 кластерів Проекту «ПУЛ жінок».
18.08.2017
Ми запитували у керівників міст і районів про наміри організовувати школи жіночого лідерства для того, щоб виховувати нове покоління політиків. Ми вже отримали відповіді з усіх міст і районів. Ніхто не збирається організовувати ніякі школи лідерства.
18.08.2017
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить уповноваженого з прав людини в Росії Тетяну Москалькову повідомити про місце тримання під вартою затриманого в анексованому Криму українця Геннадія Лимешка. Про це йдеться в повідомленні прес-служби омбудсмена в Facebook.
18.08.2017
Канцлеру Ангелі Меркель, що балотується на 4 термін, довелося виступати в четвер під свист і вигуки групи ксенофобскі налаштованих людей у місті Аннаберг-Буххольц, Саксонія.
18.08.2017

1 2 3804

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика