Жінки активно долучаються до політичних процесів

30 жінок з активною громадською позицією з трьох областей України зібралися у Чернігові на два вихідних дня в рамках проекту «Побудова жіночного політичного лобі в Україні».

Вони приїхали на навчання за темою «Права людини та гендерна рівність». Жінки все більше долучаються до політичного життя і створюють власну громадянську платформу, яка має за мету збільшити представництво жінок у всіх гілках влади , що надасть їм можливість впливати на прийняття рішень, які стосуються різних сторін життя нашого суспільства.

Проект впроваджується у 12 областях України і охоплює всі регіони. У Чернігові два дні знаходилися представниці Чернігівської Полтавської та Сумської областей. Це жінка різних професій, які вже випробовували у якості депутатів різних рівнів, або ще тільки збираються взяти участь у виборчому процесі. Це вже третє навчання в рамках цього проекту, який проваджується «всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду демократії ООН «The United Natiohs Democraty Fund». У нашому місті проект підтримує ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

В рамках тренінгу жінки мали можливість ознайомитися із законодавством України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, дізнатися про історію впливу та участі жінок у суспільно – політичному житті у різних країнах, проаналізувати регіональні особливості гендерної рівності та обговорити напрямки діяльності у досягненні своєї мети — рівності чоловіків та жінок у суспільному житті.. Тренінг перетворився у дискусійний майданчик — жінки жваво обговорювали проблеми з якими вони стикаються на практиці. Спілкування, висловлювання власних позицій — пріоритетний напрямок цього тренінгу. Присутні жінки зійшлися на думці, що вони мають впливати на політичне життя, бо саме вони здатні навести лад у країні. Різні жінки — від студенток до пенсіонерок знаходили спільну мову і рішуче налаштовані на роботу у владних інституціях.

Учасниці тренінгу отримали домашні завдання, які допоможуть їм стати більш досвідченими у практичній роботі.

Наступне навчання відбудеться вже в Одесі, а потім учасниць очікує стажування в органах влади, як місцевого, так і національного масштабу.

Автор Марта ЄЛІСЄЄВА

 


 

15.06.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році.

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика