Жінки-конгресменки в США влаштували протестний флешмоб

Жінки-конгресменки в США влаштували протестний флешмоб - прийшли на роботу в сукнях без рукавів. Так вони виступили проти вимоги спікера палати представників заборонити колегам-жінкам приходити на роботу з оголеними руками. Ініціаторкою "безрукавного протесту" стала співробітниця комітету палати представників з питань озброєння Джекі Спайер.

Струнка білявка середніх років створила в Twitter групу «П'ятниця без рукавів» після того як спікер палати представників Пол Райан публічно заявив, що буде працювати над модернізацією дрес-коду для жінок. Під заборону потраплять речі без рукавів і відкрите взуття.

Джекі підтримали три десятка жінок з Конгресу. Вранці в п'ятницю вони зустрілися на сходах держустанови. Одні були в сукнях, інші в блузах, але головну умову - оголені руки - виконали все. Їх загальна фото миттєво розлетілася по ЗМІ, новина стала однією з найбільш обговорюваних в США.  

«Жінки мають право оголювати руки!» - написала Джекі Спайр після акції, але її учасниці не стали оскаржувати вимогу конгресмена про заборону відкритого взуття. На фото майже всі учасниці флешмобу в закритих туфлях. Мабуть, цю традицію зневажати ще не час, хоча вимоги дрес-коду стають все м'якшими по всьому світу.

thehill.com

17.07.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика