Войціцька подала до суду на НКРЄКП через незаконне рішення, яке коштувало українцям майже 1,4 млрд грн

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», секретар Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька подала до суду щодо визнання незаконною та скасування постанови НКРЄКП №337 від 23 березня 2017 року.

Зазначений документ передбачає підвищення оптової ціни електроенергії на 1,8% з 1 липня. Більш того, зауважує Вікторія Войціцька, постанова була прийнята з грубим порушенням законодавства, зокрема, всупереч попередньому рішенню НКРЄКП про незмінність ціни. «Таке рішення, – акцентує вона, – означає незаконно зібрані зі споживачів тарифні кошти на суму близько 1,4 мільярда гривень. Ці кошти пішли тепловій генерації, 75% якої володіє «ДТЕК» Ріната Ахметова».

Народний депутат додає: «Крім того, що це було порушенням закону, таке рішення ще й призвело до додаткового здорожчання оптової ціни, яка і так була вищою, ніж у наших європейських сусідів. Це врешті спричинило зростання тарифів для непобутових споживачів, тобто бізнесу та бюджетних установ. Також це було одним із факторів підвищення цін на товари та послуги та сприяло зростанню інфляційних показників».

Підсумовуючи, Вікторія Войціцька додає, що не лише подала позов про скасування рішення, але й клопотання щодо його призупинення на момент розгляду справи. «Сподіваюся на послідовну та об’єктивну роботу Окружного адміністративного суду», – резюмує вона.

Самопоміч

13.10.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика