Влада не хотіла посваритися з Росією остаточно - Савченко

За три роки західні партнери втомилися і перестали вірити українській владі.

Таку думку висловила народний депутат Надія Савченко в ефірі "112 Україна".

"Вони не хотіли посваритися з Росією остаточно. Тому не вводили військовий стан і не говорили прямо, що Росія - ворог, а не лише агресор, не говорили, що це війна. Вони хотіли отримати підтримку та допомогу. Мали просто ходити, гарно співати про те, що Росія така погана, ми нещасні, показувати політв'язнів. І позичати гроші. Був би воєнний стан, зупинилися б вливання від Міжнародного валютного фонду.

Закінчилося тим, що вам перестали вірити. Вашій гарній пісні, яку ви довго співали", - зазначила Савченко.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. 13 квітня у відповідь на вторгнення диверсійних загонів РФ на Донбас виконувач обов'язків президента Олександр Турчинов оголосив початок антитерористичної операції. Тоді кандидат у президенти Петро Порошенко заявляв, що АТО має бути завершена за кілька годин. Вона триває понад три роки.

gazeta.ua

21.04.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика