Романова: «Безвіз – не панацея, треба розбудувати успішну країну тут»

Щодо безвізу – хочу озвучити, можливо, непопулярні, але правдиві речі.

Побічні ефекти безвізу:
— ще більша нелегальна міграція працьовитих та молодих талановитих українців;
— скорочення прибутків від розвитку внутрішнього туризму;
— розчарування.

Тепер докладніше. Щодо активізації нелегальної міграції. Уже сьогодні Україна переживає соціо- демографічну кризу – українців залишилось не більше 32 млн. Виїжджає здебільшого працьовита та талановита молодь. І хоч візи планують скасувати саме туристичні, але під виглядом «туристів» на Захід масово поїдуть заробітчани. Це загрожує ще більшим «перекосом» демографічних груп в Україні. Так, на одного працюючого українця вже зараз припадає майже два пенсіонера, і тенденції – невтішні.

З приводу зниження прибутків від внутрішнього туризму. Тут все просто: нам треба формувати та реалізовувати СВІЙ національний туристичний продукт, а не вимивати гроші з країни. Тільки-но наша туріндустрія стала розвиватися – як перед нею постав ще один виклик. У сім’ї є певна сума на те, щоб витратити на відпочинок та подорожі. Навіть, якщо є кошти, дуже часто фактор візи був запобіжником спонтанного відпочинку в Європі. Якщо траплялися вихідні – у таких випадках подорожували Україною та залишали кошти тут. А тепер українці будуть несвідомо ще більше розвивати економіку європейських країн.

Враховуючи, що і так українці щороку витрачають за кордоном близько 6 млрд доларів — без віз ця цифра може сягати 10 млрд дол. За рахунок чого? Правильно, недоотриманих прибутків українського турбізнесу.

Ну і найбільш філософська категорія – розчарування. Хто може розчаруватися? Наприклад ті, кого зупинять в аеропорту європейської країни уже по прильоту, якийсь місцевий працівник служб затребує документи, підтверджуючі платоспроможність, а потім на основі своєї суб’єктивної думки відправить назад. У такому випадку ніхто не компенсує кошти. Ні туроператор, ні турагентство, ні авіакомпанія, бо послуга була надана, готель заброньовано. А те, що не пропустили – так це право приймаючої країни.

Самопоміч

21.04.2017
ІНШІ НОВИНИ:

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика