Після "імпічменту" меру Миколаєва, містом вперше керуватиме жінка

Тетяна Казакова стала виконуючою обов'язки міського голови після «імпічменту» Олександру Сенкевичу.

Видання "Ніклайф" підготувало кілька цікавих фактів про першу жінку, яка зайняла крісло міського очільника.

Тетяна Казакова провела шкільні роки в Миколаївській школі №22, після чого планувала вступити до Інституту країн Азії і Африки, однак, не склалося - виникли проблеми через миколаївську прописку. Тому, Тетяна подала документи до Московського текстильного інституту на кафедру автоматики та електроніки, де готували фахівців на закриті підприємства. У цьому ж інституті їй запропонували спробувати себе в аспірантурі. Казакова тоді прийняла пропозицію, але незабаром кинула це заняття.

Тетяна Казакова прийшла у владу з бізнесу: була власником відомого в Миколаєві ДТ «Південний Буг», в 2014 році вона вирішила піти в політику і вже через рік стала депутатом міської ради від партії «Блок Петра Порошенка». Як розповіла вона сама - зробила це, щоб випробувати себе.

Через рік депутатської діяльності, на плечі Тетяни Казакової була покладена ще одна відповідальність - її обрали секретарем Миколаївської міськради. Сесія, на якій депутати проголосували за призначення Казакової, була незвичайною: на засідання прийшов навіть голова ОДА Олексій Савченко в компанії свого заступника В'ячеслава Боня і нардепа від «БПП» Давида Макар'ян. У своїй промові голова області закликав депутатський корпус підтримати призначення і об'єднається для кращого життя громади. У підсумку, отримавши квіти і нову посаду, Тетяна Казакова посіла місце біля від мера.

До слова, сама Тетяна зізналася, що виявилася в цьому кріслі випадково, а до влади і зовсім ставиться байдуже. На момент, коли Тетяна Казакова балотувалася в депутати міськради, вона була співзасновником і директором миколаївського турагентства «ІСТ-ВЕСТ ТУР». Також, за 2014 рік вона задекларувала більше 600 тисяч гривень доходу, квартиру площею 16,8 квадратних метра і об'єкт нерухомого майна площею 64 квадратних метра.

А ось в минулому році вона придбала відразу чотири земельні ділянки у відомому районі Київської області «Конча-Заспа» за два мільйони гривень. Там же бізнесвумен придбала будинок.

Також Казакова задекларувала право власності на логотип супермаркету «Делікатес'» і магазину «Monge». При цьому, чиновниця не має власного автомобіля, а за рік заробила 2,3 мільйона гривень. «Готівкою» вона зберігає 185 тисяч доларів, понад 155 тисяч гривень, також 49, 999 доларів Тетяна Казакова тримає на банківських рахунках.

Про особисте життя найвпливовішої жінки області відомо небагато. У неї є два сини, яких вона виховує, судячи з її слів, справжніми чоловіками.

Після імпічменту меру, Тетяна Казакова тимчасово зайняла крісло очільника Миколаєва, таким чином ставши першою в історії міста його керівницею. Тепер кермо влади будуть в її руках до перевиборів.

Ніклайф

11.10.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика