ПУЛ жінок проведе тренінги в рамках літньої школи

21-23 серпня 2017 року в Одесі зберуться представниці 12 областей із усіх 4 кластерів Проекту «ПУЛ жінок».

Впродовж трьох днів учасниці та учасники літньої школи візьмуть участь у цілій низці різнопланових тренінгів. Зокрема, вони ознайомляться з концепцією прав людини та основними поняттями гендерної теорії, законодавством України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Дізнаються про відповідальність за дискримінативні дії, історію впливу та участі жінок у суспільно-політичному житті, українські та міжнародні практики забезпечення гендерної рівності

Важливою темою буде вивчення тактики спротиву гендерній рівності, маркерів гендерного тиску, регіональних особливостей гендерної рівності.

Окрім теорії, учасниці та учасники літньої школи набудуть практичних навичок у розробці партійної політики рівності, правилах співпраці зі ЗМІ та проведення медіа-кампаній, правилах вербальної та невербальної комунікації та багато інших.

ДОВІДКА
ПУЛ жінок – це загально українська платформа, створення і діяльність якої має на меті об’єднати організації громадянського суспільства, жінок-лідерок та інші зацікавлені сторони для підтримки жінок і просування їх політичних прав і можливостей.

Платформа ПУЛ жінок створена в рамках Проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» за підтримки Фонду Демократії ООН.

18.08.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика