Олена Сотник

Сотник Олена Сергіївна, 1982 року народження, освіта вища, виконавчий директор, адвокатське Об’єднання «Адвокатська група «Солодко і партнери», проживає в місті Києві, безпартійнa, суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Громадська активність:
У 2009-2012 роках координувала соціальні проекти в рамках громадської організації «Територія дитинства» по захисту та відновленню прав випускників дитячих будинків та інтернатів. З 2010-2012 рр. Голова Київського відділення Асоціації правників України. За період діяльності реалізовано благодійні проекти «Твоє право» та «Формування правової свідомості» для дітей, що позбавлені батьківського піклування. У 2011 році увійшла до складу Експертної ради при Комітеті Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва. У 2011 та 2013 роках була обрана до складу правління Асоціації правників України. У 2012 році здійснювала координування проекту видання «Путівник дорослого життя» щодо основних прав та гарантій для випускників дитячих будинків та інтернатів. З 2013 року член громадської ради при Державній службі фінансового моніторингу України. В 2013 році заснувала громадську організацію «Бізнес ангели» з метою організації освітніх та просвітницьких програм для дітей та юнацтва. З 2013-2014 року член Координаційної Ради Асоціації випускників «Аспен-Україна». В жовтня 2013 року обрана до складу органу адвокатського самоврядування - Ради адвокатів міста Києва. З грудня 2013 року учасниця Центру безоплатної правової допомоги для постраждалих під час подій на Майдані Незалежності в місті Києві. З 2014 року ввійшла до складу групи адвокатів по захисту прав та інтересів родин «Небесної сотні».

У якій сферах Ви є експертом:
Правознавство, громадський контроль, законотворчість

Де народилися?
м. Київ

Де проживаєте зараз?
м. Київ

Де навчалися (вища освіта)?
2005 рік Національна академія внутрішніх справ України, "Правознавство". 2005 рік Академія муніципального управління, «Менеджер-економіст», «Місцеве самоврядування». 2012 рік Національний педагогічний університет імені Драгоманова, «Психологія».

Чи ви є/були членом якоїсь з українських партій?
Ні

Чи маєте законотворчий досвід? Який?
Так. Входила до складу Експертної ради при Комітеті Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва. Член багаточисельних робочих груп з розробки проектів законів в Асоціації правників України.

Батьки
Сотник Лідія Вікторівна. Пенсіонер. Продовжує працювати як фахівець з митного оформлення ПАТ "Пілар", Київ. Сотник Сергій Леонідович. Приватний підприємець. Проживає в місті Києві.

Інформація про дружину/чоловіка?
В офіційному шлюбі не перебуваю.

Діти
Дітей не маю.

Якими іноземними мовами Ви володієте?
Англійська

Чи займаєтеся спортом? Яким?
Загальна фізична підтримка, плавання.

Чому ви вирішили саме зараз йти у політику?
Багато років я та більшість моїх співвітчизників очікували змін на краще, поступу країни на шляху економічного, інтелектуального та культурного лідерства у світі. Ми покладали свої надії на людей, яких обирали на місцевих виборах до рад, загальноукраїнських виборах до Верховної Ради. Змінювалися роки, проте, загальна політика та дії цих людей продовжували занурювати Україну в занепад, розбрат, відчай і, нарешті, хаос. Моя країна фактично в стані війни, економічна ситуація вкрай ускладнена, назріває чи не найсерйозніша політична криза. Сьогодні очевидним є, що кожна сфера суспільного, економічного та політичного життя потребує перебудови, реформ та нового підходу. Розпочинати в будь-якому випадку доведеться з законодавчого органу, тому що саме звідти "починається"робота Уряду, саме звідти виходять обов'язкові для всього українського народу правила співіснування та розвитку, саме від цього органу залежить чи буде почутий народ, чи здійснять депутати свою основну функцію представника волі виборців. Єдиний шлях змін - професійний парламентаризм, на основі експертності, системності роботи депутатів. Нажаль 23 роки показали, що всі попередні політики були не готові служити інструментом професійного планування та втілення у законах стратегії розвитку держави, вони не готові були позбавити себе гарантій та привілей, не готові були пристати на службу на користь своєї країни та народу. Відчуваю особисту можливість та відповідальність за подібні зміни в Верховній Раді. Країна на межі краху! Я народилася на цій землі, вдячна їй за своє походження, те натхнення, яке вона мені дає! Вважаю, що не маю права стояти осторонь та не віддати ту частку своїх сил, які я маю, для втілення у життя мрії про величну країну Україну!

Що конкретно хочете зробити для України та українців?
Першочерговими вважаю: реформування судової системи, системи правоохоронних органів, системи загального контролю за дотриманням законодавства, досягнення принципу рівності та відповідальності перед законом. Реформування системи державного управління. Реформування бюджетної системи.

samopomich.ua

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році.

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика