Климпуш-Цинцадзе: Росія повністю саботує роботу над «дорожньою картою» щодо Донбасу

Тільки тоді, коли всі сторони перемовин у Нормандському форматі затвердять спільний варіант «дорожньою карти», документ почне діяти. Натомість Росія зараз повністю саботує цей процес.

Про це розповіла віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Ми запропонували свій варіант «дорожньої карти», однак дійсним цей документ буде вважатися тільки тоді, коли всі сторони перемовин у Нормандському форматі погодяться з ним. Натомість сьогодні ми спостерігаємо повний саботаж Російської Федерації щодо роботи над «дорожньою картою», – прокоментувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Також віце-прем’єр зауважила, що були спільні пропозиції від французької та німецької сторони щодо вдосконалення цього документу, проте Росія, знову ж таки, відхилила їх. «Дорожня карта буде оприлюднена тільки тоді, коли документ буде повністю готовий. Наразі українські дипломати продовжують працювати над цим. Тому я не бачу необхідності у тому, щоб проект був опублікований до того, поки його затвердять усі сторони», – зауважила віце-прем’єр-міністр.

Публичные люди

21.04.2017
ІНШІ НОВИНИ:

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика