Як кампанія «Жінки ЗА Жінок» стартувала в Південному кластері ВІДЕО

На старті кампанії «Жінки ЗА Жінок» Херсонське обласне телебачення розповіло про суть та мету цієї акції. В ранкову студію «Починайте ранок з нами» запросили координаторку ПУЛ жінок в Південному кластері (Херсон, Миколаїв, Одесса) Олену Микитась та учасницю проекту, депутатку Херсонської міської ради Оксану Дьякову.

Кампанію «Жінки ЗА жінок» провадить Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» Всеукраїнської громадської організації «Жіночий Консорціум України».

05.03.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика