Гопко про резолюцію ПАРЄ: Нам ніхто не буде диктувати, які закони ухвалювати

Верховна Рада не буде розглядати поправки до закону про освіту, подані в резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи, до висновків Венеціанської комісії з цього питання.

Про це сказала народний депутат Ганна Гопко в ефірі Прямого каналу.

"У розробці закону про освіту, яка тривала більше 8 місяців, брали участь представники нацменшин. Вони ходили на робочі групи, у Міністерство освіти. Усі засідання профільного комітету з питань освіти були відкритими. Комітет у закордонних справах організовував зустріч для послів країн, де чітко пояснювали, що відбувається. Прийшло тоді близько 16 послів. Ми зробили свою роботу. Ми провели всі необхідні консультації.

Моя позиція: жодних змін Україна без рішення Венеційської комісії робити не буде. Коли отримаємо висновки, то лише український парламент буде приймати якісь рішення. Ми - суверенна держава. І нам ніхто не буде диктувати, які закони ухвалювати", - наголосила Гопко.

12 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи засудила Верховну Раду України за зміни до мовної статті закону про освіту без попередніх консультацій із представниками національних меншин.

gazeta.ua

13.10.2017
ІНШІ НОВИНИ:

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика