Фріз : Введення безвізового режиму з Європейським Союзом вимагає застосувати додаткові заходи безпеки у вигляді введення віз для громадян РФ

Про це на своїй сторінці в Facebook заявила народний депутат України фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз.

Вона зауважила, що спроби російського керівництва сприяти дестабілізації ситуації в Україні, зокрема, через погіршення криміногенної обстановки за допомогою інфільтрації кримінальних елементів з Росії, є істотною підставою для посилення контролю за особами, що перетинають російсько-український кордон.

“За тих обставин, про які заявив позавчора Голова Національної поліції Сергій Князєв, Україна має почати процес введення візового режиму з РФ, що передбачатиме збирання біометричних даних всіх громадян Російської Федерації, що прибувають на територію України”, – відзначила Фріз.

Депутат також висловила занепокоєння тим, що діти громадян України, які перетинають адміністративний кордон з окупованим Кримом, останнім часом опитуються співробітниками погранслужби ФСБ РФ без присутності батьків: “Серед питань – рід занять батьків, чим займаються і т.ін.”, – зауважує Фріз.

Вона переконана, що введення безвізового режиму України з Європейським Союзом вимагає від нас також застосувати додаткові заходи безпеки у вигляді введення віз для громадян Російської Федерації.

“… на тих самих умовах, на яких ці громадяни РФ отримують візи країн ЄС” , – додала Фріз.

Депутат вважає, що числені факти підривних дій РФ проти України, участі громадян РФ в бойових діях на Донбасі проти України на боці російсько-окупаційних військ, закріплений законом України статус Росії, як країни-агресора, – все це – цілком достатні підстави для введення віз, з метою посилення контролю над тим, хто та з якою метою в’їжджає на територію нашої країни.

“Звичайно, Кремль вдасться до симетричних заходів. Враховуючи те, що громадян України безпідставно затримують та ув’язнюють на території РФ, візовий режим ускладнить цей процес, адже надання дозволу на видачу візи передбачає те, що країна не має претензій до особи на в’їзд. Отже, затримання українських громадян в Росії буде важче обгрунтовувати. Разом з тим, для тих, хто виступав проти безвізу з Європою, введення віз з Росією не має стати проблемою”, – зауважила Ірина Фріз .

Блок Петра Порошенка

11.08.2017
ІНШІ НОВИНИ:

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в одномандатному виборчому окрузі № 117.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика