Буковинки традиційно весело розпочали акцію ЖінкиЗаЖінок ФОТО

4 березня представниці громадських організацій - Центру громадської активності «Синергія», клубу «Успішна пані Чернівці», «Буковинська медична громада», Асоціація жінок-депутатів місцевих рад Чернівецької області та інших влаштували інформаційно-просвітницьку акцію ЧиЄсвято або «Свято конячки Марти». Цей свій традиційний захід перед 8 березня буковинки поєднали цього річ із стартом інформаційної кампанії ЖінкиЗаЖінок.

"Сьогодні жінки влаштували інформаційно-просвітницьку акцію ЧиЄсвято або «Свято конячки Марти», під час якої нагадували чернівчанам про гендерну рівність і про важливість ратифікації Стамбульської конвенції на яку зволікати не можна, необхідно ратифікувати!!! Стамбульська конвенція базується на розумінні того, що насильство стосовно жінок – вид гендерного насильства, яке чиниться над жінками тому, що вони жінки, і що насильство вражає жінок більше, ніж чоловіків. Проблеми домашнього насильства проти жінок та дітей залишаються поза увагою українських медіа. Воєнний конфлікт на Сході України, калейдоскоп зміни політичної еліти, отримання чергових траншів, гучні заяви політиків, арешти, вивіз сміття.. – такі теми у фокусі журналістів сьогодні. Тому саме сьогодні, ми вирішили підняти тему дискримінації жінок пересічним чернівчанам. А ще ми хотіли нагадати, що 8 березня - «Міжнародний жіночий День», який щорічно відзначається ООН як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. А ще це свято весни і краси!!!", - написала вона.

 

05.03.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році.

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика