Буковинки традиційно весело розпочали акцію ЖінкиЗаЖінок ФОТО

4 березня представниці громадських організацій - Центру громадської активності «Синергія», клубу «Успішна пані Чернівці», «Буковинська медична громада», Асоціація жінок-депутатів місцевих рад Чернівецької області та інших влаштували інформаційно-просвітницьку акцію ЧиЄсвято або «Свято конячки Марти». Цей свій традиційний захід перед 8 березня буковинки поєднали цього річ із стартом інформаційної кампанії ЖінкиЗаЖінок.

"Сьогодні жінки влаштували інформаційно-просвітницьку акцію ЧиЄсвято або «Свято конячки Марти», під час якої нагадували чернівчанам про гендерну рівність і про важливість ратифікації Стамбульської конвенції на яку зволікати не можна, необхідно ратифікувати!!! Стамбульська конвенція базується на розумінні того, що насильство стосовно жінок – вид гендерного насильства, яке чиниться над жінками тому, що вони жінки, і що насильство вражає жінок більше, ніж чоловіків. Проблеми домашнього насильства проти жінок та дітей залишаються поза увагою українських медіа. Воєнний конфлікт на Сході України, калейдоскоп зміни політичної еліти, отримання чергових траншів, гучні заяви політиків, арешти, вивіз сміття.. – такі теми у фокусі журналістів сьогодні. Тому саме сьогодні, ми вирішили підняти тему дискримінації жінок пересічним чернівчанам. А ще ми хотіли нагадати, що 8 березня - «Міжнародний жіночий День», який щорічно відзначається ООН як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. А ще це свято весни і краси!!!", - написала вона.

 

05.03.2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика