Анна Романова

Романова Анна Анатоліївна, 1985 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернігові, безпартійнa, суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Громадська активність:
З 2001 р. – волонтер, експерт та координатор багатьох проектів у громадському секторі. З 2008 р. – голова Чернігівської міської громадської організації «Громадська думка» (реалізація соціальних проектів та проведення соціологічних досліджень). З 2014 р. – керівник представництва громадської організації Об’єднання «Самопоміч» (м. Чернігів).

У якій сферах Ви є експертом:
Підвищення конкурентоспроможності територій, брендинг територій, туризм, місцеве самоврядування. Маю багато опублікованих наукових праць у сфері підвищення регіональної конкурентоспроможності та територіального маркетингу і брендингу, захищаю кандидатську дисертацію з теми брендингу територій.

Де народилися?
м. Чернігів

Де проживаєте зараз?
м. Чернігів

Де навчалися (вища освіта)?
Національна академія державного управління при Президентові України, 2014 р. спеціальність: «Управління суспільним розвитком» (диплом з відзнакою); Чернігівський державний технологічний університет, 2009 р. спеціальність: «Менеджмент організацій» (диплом з відзнакою); Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, 2006 р. спеціальність: «Історія та соціальна педагогіка» (диплом з відзнакою). Крім цього: лідерські школи ASPEN-Україна та Українська школа політичних студій (USPS).

Чи ви є/були членом якоїсь з українських партій?
Позапартійна. Ніколи не була членом жодної політичної партії.

Чи маєте законотворчий досвід? Який?
Участь у робочій групі щодо аналізу антикорупційного законодавства та підготовки поправок до ЗУ "Про протидію корупції".

Діти
Виховую доньку Вікторію (3 роки).

Якими іноземними мовами Ви володієте?
англійська

Чи займаєтеся спортом? Яким?
Веду здоровий спосіб життя. Не маю шкідливих звичок. Захоплююсь велосипедними та пішими прогулянками, йогою.

Чому ви вирішили саме зараз йти у політику?
Маючи досвід роботи у місцевому самоврядуванні, бізнесі та у громадському секторі, розумію всі внутрішні СИСТЕМНІ проблеми, які заважають Україні бути розвиненою європейською країною. Ці проблеми: корупція на всіх рівнях, прорадянська номенклатурна система управління та професійна недбалість. Особливо болісно розуміти, що після Революції Гідності не відбулося СИСТЕМНИХ змін. Тому для мене, як для небайдужого громадянина України, дуже важливо разом із однодумцями намагатися зламати цю неефективну систему та недопустити до влади людей, які насправді НЕНАВИДЯТЬ Україну. Лише тоді настануть реальні зміни.

Що конкретно хочете зробити для України та українців?
Успішно застосувати свої знання, енергію та досвід для побудови ефективної влади в країні, а саме:
1) Разом із командою зробити все можливе, щоб зупинити воєнну агресію Росії по відношенню до України;
2) Сприяти переведенню законодавчого поля України під європейські антикорупціїні засади цивілізованого світу;
3) Розбудовувати громадянське суспільство та створювати умови для повноцінної реалізації українців на рідній землі.
Слава Україні!

samopomich.ua

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали

Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад.
Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.
Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко,
Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима
Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик
Створено у 2012 році

Жінки-народні депутати
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика